Výsledky

1. zápas o 3.místoHHK Velké Meziříčí B - HC Zastávka 3:1 (1:1;1:0;1:0),

branky HHK:  Frühauf, Libor Střecha, Maštera, asistence Jiří Kudláček, Vrána, Smejkal, Chlubna, Libor Střecha -

branky HC:  Gejdoš, asistence Bednář, střely na branku 32:43, ,

vyloučení 6:3, využití 0:0, v oslabení 0:0,

rozhodčí Fiksa, Kašpar, Štětina, 52 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Hlášení výsledků 1. utkání 3. části KSM-V

2. zápas semifinále: BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem - HC Zastávka 6:3 (2:0;1:2;3:1),

branky BK:  Mráz 3, Peňáz 2, Marek Svoboda, asistence Bednář 3, Musil 2, Mráz 2, Novák

Branky HC: Jelínek (Kliner, Soběský), Gejdoš (Kozárek), Jelínek (Kliner)

vyloučení 1:2, využití 1:0,

rozhodčí Dostál, Horký, Mejzlík,

120 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.3

Hlášení výsledků 2. utkání play-off  KSM-V

1. zápas semifinále: HC Zastavka – BK Zubři Bystřice n/Per.  3:4 pp  (1:1,1:1,1:1 - 0:1)

Branky HC: Lesonický (Provaz, Šedý), Gejdoš (Fiala), Kozárek

Branky BK: Mráz, Mráz (Novák), Čejka (Jan), Musil

Vyl.: 9:6 navíc (B) 10 min.OT, Využ.: 0:2

Rozh. : Mezlík, Erat, Nikola

Div.: 60

Hlášení výsledků 1. utkání play-off KSM-V

20.kolo: HHK Velké Meziříčí B - HC Zastávka 4:6 (1:1;1:3;2:2)

branky HHK: Tůma, Jiří Kudláček, Smejkal, Štěpánek, asistence Smejkal, Peterka, Kavina

branky HC: Stromecký 2, Koblížek, Mareček, Bednář, Kozárek, asistence Mikule 2, Lesonický, Fiala, Provaz, Kliner, Mareček, Fišer, Bednář,

vyloučení 5:3, proti domácím navíc nařízeno trestné střílení - bez využití, využití 0:0, v oslabení 0:0,

rozhodčí Fiksa, Marek, Mezlík, 25 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Hlášení výsledků 20. kola KSM-V

19. kolo: HC Zastávka - volno

Hlášení výsledků 19. kola KSM-V

18.kolo: TJ Náměšť nad Oslavou - HC Zastávka  7:4 (3:0,2:0,2:3)

branky TJ:  Krčál 2, Miroslav Bednář 2, Kohút, Doležal, Vysloužil, asistence Pálka 2, Krčál, Miroslav Bednář, Tóth, Jirák, Kohút, Sklenář

Branky HC: Mikule, Soběský (Lesonický), Bednář (Soběský, Gejdoš), Provaz

rozhodčí Sibera, Čurilla, Kouba, vyloučení 5:5,

101 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Hlášení výsledků 18. kola KSM-V

17.kolo: HC Zastávka  -  HC Spartak Velká Bíteš „B“  6:1 (1:0,4:0,1:1)            Bulletin 10-02-18 V.B.

Br.: Jelínek (Vyhnalík,Kliner), Gejdoš (Provaz), Bednář (Provaz,Gejdoš),

Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý), Jelínek (Vyhnalík,Stromecký) – Škoda (Marek)

Vyl.: 6:6  využ.:  1:0

Rozh. Dostál, Erat, Marek

Div.: 35

Hlášení výsledků 17. kola KSM-V

16. kolo: BK Zubři Bystřice n.P. - HC Zastávka 6 :3  (3:2;2:0;1:1),

Branky BK: Ludvík 3, Peňáz, Jedlička, Bednář, asistence Jan 2, Ludvík, Mráz, Koželuh, Bednář, Šimon

Branky HC: Gejdoš (Kozárek, Vyhnalík), Provaz (Jelínek), Kozárek (Bednář)

vyloučení 4:2, využití 1:0,

rozhodčí Dostál, Mezlík, Nikola,

150 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem.

Hlášení výsledků 16. kola KSM-V

15.kolo: HC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“  6:1 (1:0,2:1,3:0)     Bulletin 27-1-18 HHK

HC: Burian (Lesonický), Koblížek (Mikule), Jelínek (Mikule,Stromecký), Bednář (Kozárek,Lesonický), Barák (Lesonický), Bednář (Kozárek)

Hlášení výsledků 14. kola KSM-V

13.kolo: HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou 3:4 (0:1;0:1;3:2) bulletin 18-02-18 Náměšť dohrávka

branky HC: Gejdoš, Soběský, Bednář, asistence Provaz 2, Bednář, Stromecký, Jelínek, Gejdoš

branky TJ: Sklenář 3, Sázavský, asistence Krčál 2, Vysloužil 2, Bulička, Bednář, Tomáš Strnad,

vyloučení 6:3, navíc Šedý a Soběský, (oba Zastávka) 10minut OT - Bednář (Náměšť) 5+20 minut OK, bez využití,

rozhodčí Marek, Horký, Rampír, 35 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Hlášení výsledků 13. kola KSM-V

12. kolo: HC Spartak Velká Bíteš B - HC Zastávka 3:4 pp (0:1;1:1;2:1),

branky HC Spartak: Budín, Zelinka, Jiří Škoda, asistence Jiří Loukota

branky HC Zastávka: Koblížek (Šedý), Bednář (Kozárek,Gejdoš), Kozárek (Bednář), v prodl. Mikule

vyloučení 2:6, bez využití,

rozhodčí: Dvořák, Fiksa, Krásný,

25 diváků, hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 12. kola KSM-V

11. kolo: HC Zastávka - BK Zubři Bystřice n.P.  3 : 6 (3:0, 0:2, 3:1,)   bulletin 16-12-17 Zubři

Branky HC.: Kozárek, Šedý, Bednář, asistence: Jelínek, Bednář, Lesonický

Branky BK Zubři:  Svoboda 2, Janda, Bednář, Ludvík, Jakeš, asistence: Ludvík 2, Svoboda, Šimon 2, Peňáz, Musil 2.

Vyloučení: 7:3, využití: 0:1

Rozhodčí: Dostál - Sibera, Pekárek,

hráno na ZS v Rosicích, diváků: 50

Hlášení výsledků 11. kola KSM-V

10. kolo: HHK Velké Meziříčí B - HC Zastávka 7:6 (1:1;2:4;4:1),

branky HHK:  Libor Střecha 2, Bernat, Jiří Kudláček, Frühauf, Bradáč, Šoukal, asistence Frühauf 3, Smejkal 2, Bradáč, Chlubna Šoukal, Jiří Kudláček, Libor Střecha

branky HC: Koblížek, Matal (Stromecký), Jelínek (Kozárek), Koblížek (Stromecký,Burian), Kozárek (Jelínek), Šedý (Kozárek,Stromecký)

vyloučení 8:6, navíc Soběský 10 minut OT za nesportovní chování + 25 minut trest ve hře za nesportovní chování, Vyhnalík) 5 minut + 20 minut OK do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku a Kozárek (všichni Zastávka) deset minut OT za nesportovní chování, využití 1:2, v oslabení 1:0, rozhodčí Sobotka, Mejzlík, Sibera, 20 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Hlášení výsledků 10. kola KSM-V

9. kolo: HC Zastávka - volno

Hlášení výsledků 9. kola KSM-V

8. kolo: TJ Náměšť nad Oslavou - HC Zastávka 6:5 (1:3;2:0;3:2),

branky TJ:  Miroslav Bednář, Kohút, Kejda, Krčál, Fiala, Michal Sázavský, asistence Kejda 2, Miroslav Bednář 2, Bulička, Kohút, Abrahám, Tóth, Němec, Fiala -

branky HC: Šedý 3, Brekke 2, asistence Kozárek 3, Mikule 2, Bednář, Stromecký,

vyloučení: 2:7, navíc domácí 1x 10 minut OT,

rozhodčí: Dvořák, Krásný, Mejzlík,

123 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Hlášení výsledků 8. kola KSM-V

7. kolo: HC Zastávka - HC Spartak Velká Bíteš „B“  3 : 2 pp (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) bulletin 18-11-17 V.B.

Branky HC Zastávka: Mikule 2, Jelínek, asistence: Vyhnalík, Fiala, Stromecký

Branky HC Spartak: Zelinka, Komínek D., asistence: Budín 2

Vyloučení: 6:5, bez využití

Rozhodčí:   Sibera , Marek, Erat

Hráno na ZS v Rosicích, diváků 30

Hlášení výsledků 7. kola KSM-V

6. kolo:  BK Zubři Bystřice n. P.   - HC Zastávka 2 : 5 (0:4, 2:0, 0:1)

branky BK:  Jan, Peňáz, asistence Mráz, Čejka, Šimon

branky HC: Stromecký, Barák, Fiala, Matal, Bednář, asistence Vyhnalík 2, Stromecký, Mikule, Koblížek, Barák, Kozárek,

vyloučení 5:9, využití 1:1,

rozhodčí Mejzlík, 150 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Hlášení výsledků 6. kola KSM-V

5. kolo:  HC Zastávka -  HHK Velké Meziříčí „B“ 7:2 (1:0,3:1,3:1)     bulletin 4-11-17 HHK

branky HC: Šedý (Lesonický), Šedý (Barák,Lesonický), Lesonický (Kliner,Barák), Zvolánek (Stromecký,Jelínek), Lesonický (Barák), Jelínek (Zvolánek,Stromecký), Kozárek (Fišer)

branky HHK: Vrána (Chlubna), Chlubna (Smejkal)

vyloučení: 3:8 navíc ( 2x5+OK aTH) Šedý (Z), využití: 2:0, oslabení: 1:0

rozhodčí:  Sibera – Sobotka, Marek

hráno na ZS Rosice, diváků 30

Hlášení výsledků 5. kola KSM

4. kolo: HC Zastávka - volno

Hlášení výsledků 4. kola KSM-V

3. kolo: HC Zastávka  - TJ Náměšť nad Oslavou   3 : 6 (1:2,1:1,1:3)    bulletin 21-10-17 Náměšť

Branky HC:  Fišer (Šedý), Fišer (Jelínek), Jelínek (Koblížek, Lesonický),

Branky TJ:  Kohút (Špaček,Pálka), Toth (Sklenář), Kohút (Strnad, Krčál), Kejda (Fiala, Pálka), Bednář (Ošmera), Sázavský (Sklenář, Toth)

Vyloučení: 7:7, využití 1 : 2,  navíc ts (Náměšť) neproměněno

Rozhodčí:  Sibera, Erat, Horký, hráno na ZS v Rosicích, diváků 8o

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté díky lepší koncovce a výbornému Májovi v brance. Vedení se sice ujali v přesilovce domácí. Ale hosté taky v přesilovce vyrovnali a jelikož do konce první třetiny proměnili ještě jednu šanci ,vedli po první třetině 1:2. Ve druhé třetině se hrálo nahoru dolů a obě mužstva proměnili po jedné své šanci, a tak po dvou třetinách byl stav 2:3. Za zmínku stojí ještě neproměněná přesilovka 5:3 domácích. Třetí třetina začala náporem domácích, ale pak přišlo jejich dvojnásobné vyloučení. Hosté svou šanci využili a proměněnou přesilovkou 5 na 3 odskočili na 2:4. Pak ještě dvěma brankami po sobě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Domácí už stačili jen snížít na konečných 3:6.

Sestava HC: Vybíral (Ševčík) - Fišer, Burian – Vyhnalík, Kliner – Soběský - Koblížek, Lesonický, Šedý – Barák, Stromecký, Brekke – Zvolánek, Kozárek, Jelínek  (Gejdoš)

Hlášení výsledků 3. kola KSM-V

2. kolo:  HC Spartak Velká Bíteš“B“ - HC Zastávka 1 : 10 (0:3,0:3,1:4)

branky HC Spartak: Šíma bez asistence

Branky HC: Kozárek (Fišer,Gejdoš), Koblížek (Šedý), Koblížek (Vyhnalík,Šedý), Šedý (Vyhnalík), Šedý (Koblížek,Burian), Šedý (Stromecký), Stromecký (Kozárek,Lesonický), Kliner (Lesonický), Koblížek, Šedý (Lesonický,Koblížek)

Sestava: Vybíral (Bašus) - Fišer, Fiala, Burian, Vyhnalík, Kliner, Soběský - Koblížek, Lesonický, Šedý – Gejdoš,Stromecký, Kozárek

vyloučení 9:6, využití 0:4,

rozhodčí Mejzlík, Čurilla, Pova,

42 diváků, hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 2. kola KSM-V

1. kolo: HC Zastávka  - BK Zubři Bystřice n/P   6 : 4 (3:1,2:2,1:1)    bulletin 7-10-17 Zubři

branky HC: Brekke  (Stromecký), Šedý (Lesonický,Mikule), Brekke (Kliner), Kozárek (Bednář), Mikule (Stromecký,Vyhnalík), Stromecký (Šedý)

branky BK: Zdražil (Bednář), Mráz, Mráz (Svoboda), Jan (Mach,Ludvík)

Vyl. 5:7 navíc Burian (Z) 10min.(OT), Využití 2:2, oslabení 1:O, diváků 50

Rozhodčí: Horký, Marek, Mezlík

Sestava HC: Vybíral (Ševčík) - Fišer, Fiala – Vyhnalík, Kliner – Burian, Soběský - Koblížek, Lesonický, Šedý – Mikule, Stromecký, Brekke – Bednář, Kozárek ,Gejdoš  (Matal)