2

Výsledky

Hlášení výsledků 3.část - 3. kolo KSM

Hlášení výsledků 3.část - 2. kolo KSM

HC Zastávka - HC Veverská Bítýška 6:6 (2:2;2:3;2:1)                    předzápasový bulletin ZDE

branky Brekke 2, Mareček, Sedláček J., Mikule, Vopálka, asistence: Mikule 2, Vopálka 2, Gejdoš, Stromecký, Mareček, Fiala - Milan Hakl 2, Němec, Píša, Hajný, Žofka, asistence Milan Hakl 2, Hajný 2, Něměc 2, Píša, Žofka, vyloučení: 7:5, navíc 10 minut OT Knotek (Zastávka), využití 1:1, rozhodčí: Beneš - Kříž P., Paulík, 35 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Hosté vybojovali v konečném pořadí 3. místo v KSM-V, na domácí HC Zastávku zbylo 4. místo.

Hlášení výsledků 3.část - 1. kolo KSM

HC Veverská Bítýška - HC Zastávka 4:2 (1:0;0:2;3:0), branky Žofka, Milan Hakl, Píša, Němec, asistence Jaroš 2, Václav Živný 2, Hrbáček, Milan Hakl - Lesonický, Mikule, asistence Bednář, vyloučení 6:4, využití 1:0, rozhodčí Sibera - Vlček, Jeletz, 35 diváků,

hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 2.část 6.kolo KSM

HC Zastávka - SK Telč  2:5 (1:1, 1:1, 0:3)                                předzápasový bulletin ZDE

branky HC: Brekke, Mikule, asistence: Sedláček L., Bednář, Burian
branky SK: Sokolík 2, Kret, Koreš, Novák, asistence: Smejkal 2, Novák 2, Kret, Šebesta
vyloučení 9:5, využití 1:1
rozhodčí Kolečkář, Kříž, Lejsek
hráno na ZS v Rosicích - diváků 25.

Hlášení výsledků 2.část - 5. kolo KSM

HC Veverská Bítýška - HC Zastávka 5:2 (0:1;1:0;4:1),

branky HC Vev. B.: Hrbáček 3, Žofka, Milan Hakl, asistence Hajný 2, Němec 2, Václav Živný 2, Píša

branky HC: Burian 2, asistence Gross, Sedláček,

vyloučení 9:8, využití 1:0, v oslabení 0:0,

rozhodčí Paur - Vlach, Ryšavý, 25 diváků,

hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 2.část - 4. kolo KSM

HC Zastávka - HC Loko Brno 3:12 (2:2, 0:3, 1:7)                        předzápasový bulletin ZDE

branky domácích: Stromecký, Bednář, Kubiš, asistence: Gross, Burian, Bartoněk

branky hostů: Vítek 3, Kerbler L. 3, Kinzel 2, Klimeš, Kerbler M., Špaček, Stloukal, asistence: Vítek 4, Badín 4, Kerbler M. 3, Klimeš 2, Kinzel, Stanček, Vašíček, Kerbler L.

vyloučení 5:4, využití 0:3

rozhodčí: HR Antonín, ČR Komínek, Kříž

hráno na ZS v Rosicích, diváků 20

Hlášení výsledků 2.část - 3. kolo KSM

SK Telč - HC Zastávka 8:2 (3:0;2:1;3:1),

branky SK: Prášek 2, Šťastný 2, Tůma, Smejkal, Tomáš Havlík, Jiří Havlík, asistence Kret 4, Kotrba 2, Sokolík, Kubát

branky HC: Gejdoš (Lesonický,  Bednář), Lesonický (Bednář),

vyloučení 10:11, navíc Bartoněk 10 minut OT a Knotek 2 + 2x10 minut, tedy OK (oba Zastávka), využití 1:2, v oslabení 0:0,

rozhodčí Paur - Jeletz, Karásek,

100 diváků, hráno na ZS v Telči.

Hlášení výsledků 2.část - 2. kolo KSM

HC Zastávka - HC Veverská Bitýška  2:5 (1:2,1:1,0:2)                                                          předzápasový bulletin ZDE
branky domácích: Bednář, Gross, asistence: Lesonický, Knotek
branky hostů: Hakl, Němec, Živný V., Slanina, Jaroš, asistence: Píša 2, Živný P 2., Živný V. 2, Žofka, Kadlec, Hajný,
vyloučení: 8:13, navíc 10 min.  Slanina 10 min. (Vev. Bitýška), využití 2:2, neproměněno TS (Vev. Bitýška),
hráno na ZS Rosice, diváků 32,
rozhodčí: HR: Netopil, ČR: Černý, Měkýš

Hlášení výsledků 2.část 1. kolo KSM

HC Lokomotiva Brno - HC Zastávka 13:2 (2:0;5:1;6:1),

branky Loko:  Mavrojanidis 5, Klimeš 2, Čaňo 2, Vorel, Stloukal, Martin Kerbler, asistence Vašíček 3, Klimeš 2, Stanček 2, Vítek 2, Grepl, Vorel, Mavrojanidis, Čaňo, Martin. Kerbler, Kinzel

branky HC: Vopálka 2, asistence Stromecký, Mareček, Fišer,

vyloučení 11:9, z toho TS proti hostúm - neproměněno, rozhodčí Kolečkář, Mikoviny, Lejsek, 35 diváků, hráno v HHDaM v Brně.

Hlášení výsledků 14. kola KSM

14. kolo: HC Zastávka - HC Spartak Velká Bíteš 5:4 po SN (2:1,2:1,0:2 - 1:0)  předzápasový bulletin
branky HC: Kubiš (Sedláček L.,Gejdoš),Vopálka(Mikule,Stromecký),Knotek(Stromecký,Vopálka),Mikule(Stromecký,Vopálka),rozh.naj.Fišer
branky Spartak: Škoda(Marek),Komínek D.(Dvořák,Budín),Dočkal(Komínek M.,Rozmahel),Dočkal(Pohl,Špatný)
vyl. 10 :7 + 10min. Rozmahel (Vel. Bíteš) , 5+OK Vlček (Vel. Bíteš), využití  0:2
rozhodčí:  Coufal P.,Križ,Komínek
hráno na ZS Rosice, diváků 32

Hlášení výsledků 13. kola KSM

13. kolo: HHK Velké Meziříčí B - HC Zastávka  7:6 (2:5;2:1;3:0),

branky HHK:  Hubl 2, Šoukal 2, Kudláček, Barák, Malec, asistence Chlubna 4, Válek 2, Šoukal 2, Vrána 2, Malec,  Bradáč

branky HC: Lesonický 2, Kubiš 2,.Gejdoš, Bednář, asistence Vopálka 2, Bednář, Zvolánek, Fiala, Šedý,

vyloučení 5 : 5, navíc TS za pád pod nohy (proti HHK)  a Lesonický (Zastávka) 10 minut OT za nesportovní  chování, využití 0:2, v oslabení 0:0, poměr střel 41:40,

rozhodčí Fiksa - Lisa, Berger,

44 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Hlášení výsledků 12. kola KSM

12. kolo HC Zastávka - SK Telč 2:5 (2:3,0:0,0:2)                  předzápasový bulletin

Branky domácí: Knotek, Mikule, asistence: Fišer
Branky hosté: Novák, Koreš, Jančo, Prášek, Kret., asistence: Smejkal 2, Salanda, Šťastný, Kubát, Prokeš, Novák, Koreš
vyloučení: 4:5, navíc hráč SK Telč - 10 min. OT, využití: 1:0,
Rozhodčí: HR Beneš, ČR Kříž P., Coufal.
Hráno na ZS Rosice, diváků 70

Hlášení výsledků 11. kola KSM

11. kolo HC Loko Brno - Zastávka 9 : 10 SN (6:2;1:4;2:3, 2:3 samostatné nájezdy),

branky Loko:  Vítek 3, Mavrojanidis 2, Zubíček, Leopold Kerbler, Martin Kerbler, Vašíček, asistence Mavrojanidis 3, Zubíček 3, Vítek, Kinzel, Grepl, Martin Kerbler, Klimeš, Stloukal

branky HC: Šedý 3, Knotek, Lesonický, Fišer, Libor Sedláček, Bednář, Stromecký, střelec vítězného nájezdu Fišer, vyloučení 10:7, navíc Mavrojanidis (Brno) a Bednář (Zastávka) 10 minut OT za nesportovní chování,

rozhodčí Bártek - Vašíček, Kříž, 50 diváků, hráno v HHDaM v Brně.

Hlášení výsledků 10. kola KSM

10. kolo: HC Zastávka - HC Veverská Bitýška 5 : 2 (1:1,1:1,3:0)    předzápasový bulletin

branky HC:  Sedláček J, Sedláček L., Bednář, Vopálka, Lesonický, asistence Knotek 2, Kubiš, Šedý, Lesonický, Mikule, Stromecký, Bednář

branky Vev. B.:  Hrbáček, Živný P., asistence Žofka 2, Hajný, Skalník

vyloučení: 9:11, využití: 2:2, navíc Slanina (Vev. B.) 10 min.

Rozhodčí: HR Kolečkář, ČR Kříž, Vašíček.

Hráno na ZS Rosice, diváků 32

Hlášení výsledků 9. kola KSM

9. kolo: TJ Náměšť n. Osl. - HC Zastávka 2:3 (1:0;0:2;1:1),

branky TJ: Lainka, Doležal, asistence Kejda

branky HC: Šedý, Bednář, Lesonický, asistence Šedý 2,

vyloučení 5:6, navíc 5+20 minut OK (Náměšť), využití 0:3,

rozhodčí Pekárek - Horký, Brabec, 150 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Hlášení výsledků 8. kola KSM

Hlášení výsledků 7. kola KSM

7. kolo:    HC Spartak Velká Bíteš - HC Zastávka  1:5 (0:1,1:1,0:3)

branky Spartaku:  Budín, asistence  Dočkal

branky HC: Šedý 2, Mikule, Lesonický, Vopálka, asistence Lesonický 2,

vyloučení 8:7, využití 0:3, navíc 10 minut OT Komínek M. (VB),

rozhodčí Brabec - Horký, Pekárek, 30 diváků, hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 6.kola KSM

6. kolo:     HC Zastávka - HHK Velké Meziříčí  3:4 po SN (2:0,0:2,1:1, 0:1)   předzápasový bulletin

branky HC:  Šedý, Vopálka, Lesonický, asistence Kubiš, Bednář, Vopálka, Stromecký, Fišer

branky HHK: Křípal, Kudláček, Barák, rozhodující nájezd Válek, asistence Invald, Malec, Hubl, Tůma, Válek,

vyloučení 10:8, využití 2:1, v oslabení 0:1, navíc Šedý (Zastávka) a Malec (V. Meziříčí) 20 minut OK,

rozhodčí Kříž, Komínek, 45 diváků, hráno na ZSv Rosicích.

Hlášení výsledků 5. kola KSM

5. kolo:     SK Telč - HC Zastávka  5:2 (3:0,0:1,2:1)

branky SK: Prášek 2, Jančo, Kubát, Kret, asistence Prášek 2, Novák 2, Jančo, Kubát, Smejkal -

branky HC: Bednář, Stromecký, asistence Fišer, Kubiš, Lesonický, Vopálka,

vyloučení 10:9, využití 0:1, v oslabení 0:0, zásahy brankářů 28:21,

rozhodčí Kolečkář - Kříž, Coufal, hráno na ZS v Rosicích.

Hlášení-výsledků-4.-kola-KSM

4. kolo: HC Zastávka - HC Lokomotiva Brno 10:5 (1:1,3:1,6:3),    předzápasový bulletin

branky: Šedý 3, Bednář 3, Jakub Sedláček. 2, Stromecký, Kubiš, asistence Šedý 3, Stromecký 3, Lesonický 2, Bednář, Fiala, Gros, Kubiš, Fišer

Klimeš, Mavrojanidis, Šetek, Grepl, Martin Kerbler, asistence Badin, Vítek, Martin Kerbler, Grepl,

vyloučení 7:7, využití 2:2, navíc 10 minut OT. Jakub Sedláček (Zastávka) a Stloukal (Brno),

rozhodčí Mikšík - Kříž P., Musil, 45 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Hlášení výsledků 3. kola KSM

3. kolo:     HC Veverská Bítýška - HC Zastávka     5:4 po samostatných nájezdech (0:1;3:1;1:2; 1:0 samostatné nájezdy)

Branky: Hrbáček 2, Petr Hakl, Václav Živný, rozhodující nájezd Sokolovskij, asistence Václav Živný 2, Sokolovskij, Tvrdý, Milan Hakl, Kadlec

Šedý, Lesonický, Vopálka, Bednář, asistence Sedláček 2, Šedý 2, Lesonický,

Rozhodčí Paur - Čurilla, Oberlík,

Vyloučení 10:10, využití 1:0, 45 diváků, hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Hlášení výsledků 2. kola KSM

2. kolo:        HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou        5:2  (3:0, 0:1, 2:1)     předzápasový bulletin

Branky: Šedý (Lesonický), Vopálka (Smolár), Mikule (Vopálka, Stromecký), Šedý (Bednář), Lesonický (Fiala) - Krčál, Tóth.

Vyloučení: 5:5, navíc Strnad (TJ Náměšť) 10 min., využití: 2:0, v oslabení: 2:0.

Rozhodčí: Antonín, Kříž, Beneš; návštěva: 90 diváků, hráno na ZS v Rosicích