HC Zastávka – TJ Sokol Černá hora 8:3 (1:1,3:1,4:1)

Br. Barák (Jambor), Bednář (Lesonický), Šedý (Burian), Bednář (Šedý), Bednář (Šedý), Jambor (Lesonický), Burian (Jambor), Šedý (Fiala) – Bažant (Nádeniček), Bažant (Nádeniček), Nádeniček (Králík)

Vyl.: 5:5, využ.: 1:0, osl.: 1:0

Rozhodčí: Scheiner, Tanenberger div.: 45

První třetina probíhala za mírné převahy domácích, ale hosté dobře bránili a spolehlivě chytal Navrátil v jejich brance. A tak překvapivě to byli oni , kteří Bažantem otevřeli skóre. Domácím se podařilo vyrovnat až tři sekundy před koncem první třetiny. Autorem branky na 1:1 byl po přihrávce Jambora Barák.

Druhá třetina pokračovala převaha domácích, kteří na rozdíl od první třetiny své šancezačali proměňovat. Napřed se prosadil Bednář po nahrávce Lesonického a po něm Šedý po střele Buriana. Hosté ještě snížili Bažantem na 3:2, ale domácím zásluhou Bednáře odskočila do konce třetiny na 4:2.

Třetí třetinu už ovládli domácí. Nejdříve upravil na 5:2 Bednář a tím završil svůj hattrick. Na 6:2 zvýšil Jambor po nahrávce Buriana. Hosté ještě zkorigovali na 6:3, ale domácí už si nenechali vítězství vzít. Po brankách Buriana a Šedého upravili na konečných 8:3.Vítězná premiéra

1. kolo

Rozhodčí: Scheiner, Tanenberger, diváků: 45

První třetina probíhala za mírné převahy domácích, ale hosté dobře bránili a spolehlivě chytal Navrátil v jejich brance. A tak překvapivě to byli oni , kteří Bažantem otevřeli skóre. Domácím se podařilo vyrovnat až tři sekundy před koncem první třetiny. Autorem branky na 1:1 byl po přihrávce Jambora Barák.

Druhá třetina pokračovala převaha domácích, kteří na rozdíl od první třetiny své šancezačali proměňovat. Napřed se prosadil Bednář po nahrávce Lesonického a po něm Šedý po střele Buriana. Hosté ještě snížili Bažantem na 3:2, ale domácím zásluhou Bednáře odskočila do konce třetiny na 4:2.

Třetí třetinu už ovládli domácí. Nejdříve upravil na 5:2 Bednář a tím završil svůj hattrick. Na 6:2 zvýšil Jambor po nahrávce Buriana. Hosté ještě zkorigovali na 6:3, ale domácí už si nenechali vítězství vzít. Po brankách Buriana a Šedého upravili na konečných 8:3.

2. kolo

TJ Rájec-Jestřebí - HC Zastávka 1:5 (1:1,0:1,0:3)

Br.: Šedý (Bednář), Lesonický (Šedý), Šedý (Gryc), Jambor (Roubal), Jelínek (Jambor)

Na začátku první třetiny byli lepší domácí ujali se taky vedení. Ale Ševčík se v naší brance činil a nedovolil, aby domácí svůj náskok navyšovali. Pak se probudili i hosté a po přihrávce Bednáře vyrovnal Šedý a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhé třetině přežili hosté šanci domácích, kdy jel domácí hráč sám na Ševčíka. Pak pomalu přebírali otěže zápasu hosté. Domácí hrozili z brejku. Jinak se ale hrálo převážně před domácí brankou. V polovině utkání se po rychlé akci po nahrávce Šedého trefil Lesonický. Přes snahu obou celku měli do konce třetiny navrch brankáři a tak byl stav utkání po druhé třetině 1:2.

Třetí třetina se už odehrávala až na pár výjimek před domácí brankou. Hosté domácí k ničemu nepustili a když během dvou minut po brankách Šedého a Jambora odskočili na 1:4 bylo o výsledku rozhodnuto. V polovině třetí třetiny potvrdil výhru hostů Jelínek a upravil na konečných 1:5.

7. kolo

HC Zastávka – TJ Sokol Březina 10 : 2 (2:0,4:2,4:0)

Br.: Lesonický (Šedý) , Šedý (Jambor, Lesonický), Jambor, Lesonický, Huml (Burian), Lesonický (Šedý), Šedý (Jambor), Huml (Jelínek), Fišer (Šedý), Jelínek (Burian) - Nováček (Darmovzal), Kousalík M. (Vlček)

Vyl.: 5:5 využ.:2:1, osl.: 0:0

Rozhodčí: Scheiner, Tanenberger div. 60

Domácí nastoupili po měsíčním půstu a i když jich bylo jen deset, byl na nich vidět hlad po hokeji. Začali náporem a od prvních minut dávali najevo kdo bude na ledě pánem. V 7.  minutě se ujali Lesonickým vedení a v 10. minutě zvýšil na 2:0 Šedý. Do konce první třetiny se hrála vyrovnaná partie, kde navrch měli oba gólmani a tak byl stav po první třetině 2:0.

Druhá třetina začala gólovou smrští domácích a během 2 minut se trefili JamborLesonický a Huml a bylo to 5:0. Pak se probudili i hosté a během dvou minut snížili Nováčkem a Kousalíkem na 5:2. Dokonce vstřelili i třetí branku , ale ta nebyla kvůli úmyslnému kopnutí bruslí uznána, a tak si vzali slovo opět domácí a Lesonický uzavřel stav po druhé třetině na 6:2.

Třetí třetina už byla v režii domácích. A ti navyšovali skoŕe. Do listiny střelců se zapsali postupně ŠedýHumlFišer a Jelínek, a upravili tak na závěrečných 10:2.

8. kolo

TJ Sokol Černá Hora - HC Zastávka 8:3 (2:2,3:0,3:1)

Branky: Barák (Gejdoš), Bartošek (Jambor), Bartoek (Gryc)

9. kolo

HC Zastávka - TJ Rájec-Jestřebí 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Branky: Huml (Lesonický), Šedý (Bartošek), Jambor (Huml), Burian (Lesonický), Burian

Vyl. 4:1, využ. 0:1, osl. 1:0

Rozhodčí: Tannenberger, Žabka

Domácí nastoupili do utkání jen v 9 hráčích v poli. Na „domácím“ ledě v Boskovicích proti soupeři, který odmítl odehrát utkání v Rosicích (odkazující se na nesmyslný článek v soutěžních regulích OP Blansko, že se musí hrát na ZS v Blansku nebo v Boskovicích). Hrálo se ve svižném tempu, i když se začínalo už v 10 hodin, tedy v čas, který je běžně určen žákovským kategoriím. „Domácí“ se ujali vedení 1:0 ve druhé minutě po střele Humla od modré čáry. V šesté minutě zvýšil na 2:0 Šedý. Hosté využili svou přesilovku, když v 16.minutě snížil na 2:1 střelou od modré Zachoval. Do konce třetiny se hrál vyrovnaný duel ve kterém měli navrch oba brankáři. Stav po první třetině byl tak 2:1.

Ve druhé třetině začali lépe hosté a ve 23. minutě vyrovnal na 2:2 tečovanou střelou Tlamka. Domácí se opět ujali vedení na 3:2 ve 32.minutě, kdy proměnil svůj nájezd (a to dokonce ve vlastním oslabení) Jambor. Do konce třetiny se už nikdo neprosadil, a tak byl stav po druhé třetině 3:2.

Ve třetí třetině se hosté snažili o vyrovnání, ale naráželi na výborného Ševčíka, který jim odolával. A tak udeřili domácí, když Burian zvýšil ve 48.minutě na 4:2. Hostům se přece jen podařilo zdramatizovat zápas a ve 57.minutě snížil na 4:3 Bílý. V 59. minutě se hosté odhodlali ke hře bez brankáře a v šesti hráčích se snažili o vyrovnání. O všem rozhodl domácí Burian , který 60.minutě přes celé kluziště s pomoci mantinelu trefil opuštěnou branku hostujícího týmu a upravil na konečných 5:3.

5. kolo (odehráno 6.1.2022)

HC Zastávka – TJ Tatran Hrušky 5:0 (0:0,3:0,2:0)

Br.: Lesonický (Burian), Bednář (Lesonický), Mikule (Fišer), Lesonický (Šedý), Mikule (Jelínek)

Vyl. 2:3, využ. 0:0, osl. 1:0 div. 25

Rozh. Jalový, Tanenberger

V nevýrazné první třetině stojí za zmínku jen poskakující kotouč na brankové čáře domácích a na druhé straně nastřelená tyčka branky hostujícího týmu.

Ve druhé třetině týmy pokračovaly v opatrné hře a oba brankáři měli nad střelci navrch. V polovině utkání domácí Lesonický otevřeli skóre a o dvě minuty na to upravil na 2:0 Bednář. Když ve vlastním oslabení zvýšil na 3:0 Mikule, bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto.

Třetí třetina se jen dohrávala. Hosté se v podstatě k ničemu nedostali a domácí kontrolovali vývoj zápasu. V 51.minutě zvýšil na 4:0 Lesonický a v 58. minutě uzavřel skóre zápasu na 5:0 Mikule. Ještě je nutno vyzdvihnout čisté konto domácího brankáře Ševčíka, který i s pomocí brankové konstrukce podal spolehlivý výkon.

10.kolo (9.1. 11:15, ZS Blansko)

Spartak Adamov - HC Zastávka 4:8 (4:0,0:2,0:6)

Branky: Mikule (Burian), Mikule (Šedý), Fišer (Lesonický,Šedý), Lesonický (Šedý), Šedý (Fišer), Mikule (Jambor,Jelínek), Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý)

11. kolo (15.1. 17:00, ZS Rosice)

HC Zastávka - HC Laviny Blansko  11:3 (3:2,5:1,3:0)

Branky: Jelínek (Burian), Šedý (Bednář), Fišer (Šedý), Jambor (Mikule)), Fišer (Šedý), Švestka (Šedý), Jelínek (Jambor), Mikule (Burian), Roubal (Šedý), Burian (Roubal), Šedý (Bednář)

vyl.: 5:6, využ. 1:1,osl. 2:0 div. 30

Rozhodčí: Jalový, Tanenberger

4. kolo (odehráno 16.1. 14:00, ZS Rosice)

HC Laviny Blansko - HC Zastávka  2:11 (1:6 ,0:4,1:1)

Branky: Mikule (Jambor), Jelínek, Šedý, Mikule (Jelínek), Švestka (Šedý), Mikule (Šedý), Barák, Jambor (Barák), Šedý (Švestka), Fišer (Bednář), Jelínek

vyl. 3:2 využ. 1:3, div.  32

Rozhodčí: Scheiner, Scheiner

12. kolo

TJ Tatran Hrušky - HC Zastávka 4:9 (2:3,2:3,0:3)

Branky: Jambor (Fiala), Jambor (Mikule), Bartošek (Lesonický), Šedý (Barák), Bartošek (Šedý), Fiala (Šedý), Mikule (Burian), Mikule (Burian,Jelínek), Fišer (Šedý)

13. kolo

HC Zastávka – HC Veverská Bítýška 7:4 (2:1, 2:2, 3:1)

Branky: Jelínek (Burian), Jambor (Mikule), Fišer (Bednář), Mikule (Švestka), Roubal (Bednář,Šedý), Mikule (Jambor,Jelínek), Mikule (Jambor) – Brázda (Hakl), Žofka, Hakl (Brázda), Belatka (Brza)

Vyloučení: 2:1, využ.: 0:1, div.: 50

Rozhodčí: Tanenberger, Přikryl

V první třetině měli domácí navrch a po brankách Jelínka a Jambora vedli 2:0. Hosté snížili brankou Brázdy na 2:1 a utkání se vyrovnalo. Šance byly na obou stranách, ale další branka do konce třetiny nepadla, a tak zůstal stav 2:1. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný duel až do 31. minuty, kdy se trefil domácí Fišer 3:1 a za dvě minuty zvýšil na 4:1 Mikule. Dvě minuty před koncem druhé třetiny hosté snížili Žofkou na 4:2 a minutu nato Hakl přidal další branku na 4:3. Ve třetí třetině hosté pokračovali v tlaku a když jim domácí nabídli přesilovou hru, šanci nepohrdli a Belatka vyrovnal na 4:4. Domácí přidali a v 53. minutě se Roubalem ujali vedení 5:4. A když se v 55.minutě prosadil Mikule bylo to 6:4. Hosté se snažili ještě něco s výsledkem udělat, odvolali i brankáře, ale Mikule všem ujel a svou třetí brankou v utkání stanovil konečný výsledek na 7:4.

14. kolo

TJ Sokol Březina - HC Zastávka  7:2 (1:1, 4:0, 2:1)

Branky: Jambor (Huml), Burian (Jambor)

Dohrávka 3. kola

HC Zastávka - Spartak Adamov 10:2 (5:1, 1:1, 4:0)

Branky: Mikule (Dvořák), Mikule (Roubal), Šedý (Bednář), Jelínek (Štefka), Roubal (Bednář), Mikule (Dvořák), Bednář (Roubal), Roubal (Gryc), Mikule (Štefka), Barák (Bednář) – Novotný (Milfait), Kerbler (Milfait)

Vyl.: 2:4, využ.:1:0, div. 35 rozh. Tannenberger, Scheiner

V dohrávce 3.kola začali domácí náporem a po dvou brankách Mikuleho a jedné trefě Šedého vedli v polovině první třetiny 3:0. Hosté sice z ojedinělého protiútoku Novotným snížili na 3:1, ale domácí pokračovali v nátlakové hře a Jelínkem a Roubalem zvýšili do konce třetiny na 5:1. Na začátku druhé třetiny upravil domácí Mikule na 6:1 a pak domácí polevili a začal se hrát nezáživný hokej. Domácí si byli jistí vítězstvím a hosté na zvrat neměli a i když Kerbler snížil na 6:2, víc se už do konce třetiny neudálo. Třetí třetinu už zase domácí přidali a po brankách BednářeMikulehoRoubala a Baráka uzavřeli skóre na konečných 10:2.

Play off

1. semifinále

TJ Tatran Hrušky – HC Zastávka neodehráno z důvodu nemoci v týmu TJ Tatran Hrušky

2. semifinále

HC Zastávka – TJ Tatran Hrušky 6:2 (1:0,5:2)

Utkání nedohráno (porucha rolby a únik provozních kapalin na ledovou plochu)

Branky: Jambor (Jelínek), Huml (Mikule), Mikule (Jambor), Mikule (Lesonický), Mikule (Jambor), Bednář (Lesonický) – Janoušek (Máša L.), Janoušek (Štefan)

Vyl.: 3:5, využ.: 1:1, div. 35, rozh. Scheiner D. - Scheiner S., Oslejšek

Ve vyrovnané první třetině se ujali vedení domácí brankou Jambora. Další šance na obou stranách pochytali gólmani a tak třetina skončila 1:0.

Ve druhé třetině se už začali domácí prosazovat a po brankách Humla a hattricku Mikuleho odskočili na 5:1. Hosté ještě využitou přesilovkou snížili Janouškem na 5:2. V závěru druhé třetiny domácí Bednář upravil stav na 6:2. V této chvíli jistě nikdo netušil, že to bude poslední branka tohoto utkání a možná i konečný výsledek.  Neboť při úpravě ledu po druhé třetině se porouchala rolba a z důvodu úniku provozních kapalin na ledovou plochu, bylo znemožněno pokračování zápasu. O osudu zápasu a postupu do finále rozhodne STK.