Výsledky

Vítězná premiéra
 
HC Zastávka – TJ Sokol Černá hora 8:3 (1:1,3:1,4:1)
 
Br. Barák (Jambor), Bednář (Lesonický), Šedý (Burian), Bednář (Šedý), Bednář (Šedý), Jambor (Lesonický), Burian (Jambor), Šedý (Fiala) – Bažant (Nádeniček), Bažant (Nádeniček), Nádeniček (Králík)
 
Vyl.: 5:5, využ.: 1:0, osl.: 1:0
 
Rozhodčí: Scheiner, Tanenberger div.: 45
 
První třetina probíhala za mírné převahy domácích, ale hosté dobře bránili a spolehlivě chytal Navrátil v jejich brance. A tak překvapivě to byli oni , kteří Bažantem otevřeli skóre. Domácím se podařilo vyrovnat až tři sekundy před koncem první třetiny. Autorem branky na 1:1 byl po přihrávce Jambora Barák.
 
Druhá třetina pokračovala převaha domácích, kteří na rozdíl od první třetiny své šancezačali proměňovat. Napřed se prosadil Bednář po nahrávce Lesonického a po něm Šedý po střele Buriana. Hosté ještě snížili Bažantem na 3:2, ale domácím zásluhou Bednáře odskočila do konce třetiny na 4:2.
 
Třetí třetinu už ovládli domácí. Nejdříve upravil na 5:2 Bednář a tím završil svůj hattrick. Na 6:2 zvýšil Jambor po nahrávce Buriana. Hosté ještě zkorigovali na 6:3, ale domácí už si nenechali vítězství vzít. Po brankách Buriana a Šedého upravili na konečných 8:3.Vítězná premiéra
1. kolo

So 29.10. 10:15, ZS Blansko: HC Zastávka - TJ Sokol Černá Hora 12:4 (2:0,6:0,4:4)

Branky: Meloun (Gejdoš), Mikule (Gejdoš), Partyka (Gejdoš), Hep (Meloun), Jambor (Švestka), Gejdoš (Meloun,Hep), Partyka (Sabol), Mikule (Jambor), Jambor (Culka), Jambor (Mikule), Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý) – Jirásek (Matoušek), Matoušek (Komínek A.), Tesař (Svrbík)), Komínek D. (Komínek A.)

vyl. 4:6, využ. 1:1

Rozhodčí: Zukal, Chocholouš 

Hráno v Blansku.

Sestavy:

HC Zastávka

Ševčík – Fišer,Fiala, Dvořák,Sabol, Švestka,Meloun – Partyka, Lesonický,Šedý, Mikule,Culka, Jambor, Hep, Gejdoš

TJ Sokol Černá Hora

Navrátil – Komínek A.,Nádeníček, Martínek, Stejskal Pe., Ševčík, Stejskal Pa.- Komínek D., Matoušek, Jirásek, Pokladník, Svrbík, Bažant, Ehrenberger, Tesař