Zatím jsme bez bodu

01.11.2015 19:38

HC Zastávka - BK Zubři Bystřice n. P. 2:3 (1:2;0:1;1:0), branky Mikule, Bednář, asistence Mareček, Brekke - Ludvík z trestného střílení, Martin Svoboda, Novák, asistence Mach, vyloučení 7:6 navíc Brekke (Zastávka)10 minut OT, využití 1:1, rozhodčí Antonín - Komínek, Coufal, 35 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Domácí se ujali vedení využitou přesilovkou, ale hosté srovnali z trestného střílení a využitou přesilovkou vyhráli první třetinu. Ve druhé třetině byla hra neurovnaná z obou stran, ale hosté po chybě domácí obrany odskočili na 1:3. Ve třetí třetině se domácí snažili o snížení, což se jim podařilo až při power-play minutu před koncem. Víc už jim výborný brankař a obětavě hrající hosté nedovolili. Hosté si z Rosic vezou domů na Vysočinu zasloužené tři body.