Výhra ve Vel. Meziříčí

20.11.2016 11:19

HHK Velké Meziříčí B - HC Zastávka 0:4 (0:1;0:3;0;0), branky Šedý 2, Mikule 2, asistence Lesonický 2, Koza, Vyhnalík, Kliner, vyloučení 4:5, využití 0:1, v oslabení 0:0, poměr střel 39:41, rozhodčí Brabec, Mejzlík, Tichý, 17 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Čtyři góly a čtyři tyčky. To je bilance Zastávky, díky které si celkem v poklidu odvezla všechny body z Mezu. Jednoduchými kombinacemi a přesnější střelbou přehrála svého soupeře. Poslepovaná sestava domácích hokejistů, jimž kvůli zranění chybělo osm spoluhráčů, nebyla schopna, až na pár výjimek, nic kloudného vytvořit. Byl to z její strany takový jalový hokej, když použijeme hodnocení trenéra HHK. První část byla opticky vyrovnaná, ale hosté byli daleko svižnější a domácím už jejich rozehrávka poněkud drhla. Jedinou branku v této třetině vstřelil Šedý po přihrávce Kozárka. Po šesti minutách druhé části zvýšil stejný hráč na rozdíl dvou gólů a Zastávka na dalších deset minut zcela ovládla hru. Ve 35. minutě využívá přesilovku Mikule a hostující hráči, i když poté poněkud polevili, stihli do konce třetiny přidat ještě čtvrtou branku. Zasloužil se o ni opět Mikule s asistencí Lesonického. V závěrečné části se hokejisté místního béčka snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale když už se dostali ke střelám, tak většina z nich zůstala zblokována, a co prošlo, zlikvidoval pozorný Ševčík. U protější brány zvonily zase jenom tyčky, a tak se stav utkání už do svého konce nezměnil.