Vítězná dohrávka 3. kola a program play off

15.02.2022 21:08

Poslední zápas základní části OP Blansko, který našim hráčům zbýval odehrát, byla dohrávka 3. kola se soupeřem z Adamova.

HC Zastávka - Spartak Adamov 10:2 (5:1, 1:1, 4:0)

Branky: Mikule (Dvořák), Mikule (Roubal), Šedý (Bednář), Jelínek (Štefka), Roubal (Bednář), Mikule (Dvořák), Bednář (Roubal), Roubal (Gryc), Mikule (Štefka), Barák (Bednář) – Novotný (Milfait), Kerbler (Milfait)

Vyl.: 2:4, využ.:1:0, div. 35 rozh. Tannenberger, Scheiner

V dohrávce 3.kola začali domácí náporem a po dvou brankách Mikuleho a jedné trefě Šedého vedli v polovině první třetiny 3:0. Hosté sice z ojedinělého protiútoku Novotným snížili na 3:1, ale domácí pokračovali v nátlakové hře a Jelínkem a Roubalem zvýšili do konce třetiny na 5:1. Na začátku druhé třetiny upravil domácí Mikule na 6:1 a pak domácí polevili a začal se hrát nezáživný hokej. Domácí si byli jistí vítězstvím a hosté na zvrat neměli a i když Kerbler snížil na 6:2, víc se už do konce třetiny neudálo. Třetí třetinu už zase domácí přidali a po brankách Bednáře, Mikuleho, Roubala a Baráka uzavřeli skóre na konečných 10:2.

Už je také znám program vyřazovací části soutěže. V semifinále soutěže se naši hráči utkají s týmem TJ Tatran Hrušky. Přijďte nás podpořit!!!