V novém roce plný počet bodů

04.01.2016 09:02

HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou 5 : 4 (1:1, 3:2, 1:1)
Branky HC: Mráz, Koblížek, Burian, Gejdoš, Stromecký, asistence: Šedý, Bartoněk, Knotek, Koblížek, Lesonický M., Fišer
Branky TJ: Fiala 2, Sázavský, Doležal, asistence: Strnad 2, Kejda, Krčál J., Doležal,
Vyloučení: 4 :7, využití 2 : 2, hráno na ZS v Rosicích, 63 diváků
Rozhodčí: Maršálek, Sofka

Domácí  chtěli navázat na předchozí úspěch z Bystřice, ale úvod utkání tomu neodpovídal, protože po nedorozumění mezi bekem a gólmanem šli hosté do vedení. Utkání probíhalo v rychlém tempu s množstvím šancí na obou stranách, ale vše končilo u výborně chytajících brankářů obou mužstev. Domácím se podařilo 1,1 vteřiny před koncem třetiny vyrovnat. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1. Druhá třetina se začala vyvíjet lépe pro náš tým, kdy se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky. Hosté však dostali výhodu přesilové hry pět na tři, kterou rychle využili a snížili na 3:2. Oba týmy ještě v této třetině přidaly po jedné brance. Druhá, na branky bohatá, třetina tedy skončila za stavu utkání 4:3. Poslední dějství opět vyšlo lépe domácím, kdy se pěknou brankou dostala do dvoubrankového vedení. Poté již probíhala spíše taktická bitva, kdy se domácí snažili hlavně neinkasovat. Tři a půl minuty před koncem již hosté neměli na co čekat, vzali si oddechový čas a sáhli ke hře bez brankáře. Risk se jim vyplatil a snížili na 5:4. Další branku však již nepřidali a tak i díky výbornému výkonu brankaře Vybírala, zvítězil HC Zastávka 5:4.