Tentokrát doma bez bodů

10.12.2016 21:23

HC Zastávka - TJ Náměšť n. O. 4:6 (1:2;1:3;2:1),

brankyHC: Šedý, Lesonický, Mikule, Vyhnalík, asistence Brekke 2, Stromecký 2, Lesonický, Kozárek, Vyhnalík

branky TJ: Fiala 2, Kejda, Krčál, Vysloužil, Bednář, asistence Strnad 2, Pálka 2, Bauer, Kohút, Kejda, Krčál
vyloučení  6:2, využití  0:2, v oslabení 1:0, rozhodčí Pekárek, Martin Mejzlík, Marek Mejzlík, 90 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

V bouřlivé atmosféře se odehrálo utkání mezi domácí HC Zastávka a hostujícím týmem TJ Náměšt n. O. Utkání probíhalo ve strhujícím tempu, více štěstí měli ale v první třetině hosté a třetinu vyhráli 2:1. Druhá třetina probíhala v nezměněném duchu. Hráči obou týmu nabídli divákům rychlý a pohledný hokej s množstvím šanci na obou stranách, nicméně hosté měli lepší mušku a po druhé třetině vedli 5:2. Když hosté využitím přesilové hry na začátku
třetí třetiny odskočili domácím na 6:2, zdálo se být rozhodnuto. Domácí vsadili vše na jednu kartu a stáhli hru na dvě pětky. Tím si vytvořili velký tlak, kterému hosté odolávali, i když někdy s velkou dávkou štěstí. A také je podržel svými zákroky brankář  Bednář. Protože se domácím v této třetině podařilo skórovat jen dvakrát, odvezli si cenné vítězství hosté.