28.11.2015 20:33

HC Zastávka - SK Telč  4 : 6  (2:0,1:5,1:1)

Sestava: Ševčík (Vybíral)- Fišer, Fiala - Burian, Mareček - Brekke, Mráz, Sedý - Mikule, Stromecký,Jelínek - Gejdoš(Koblížek), Sedláček J., Lesonický M.

Branky HC:  Šedý (Sedláček J.),Brekke (Mráz), Burian (Mráz,Brekke), Jelínek

Branky SK: Havlík T., Smejkal, Sokolík (Novák,Kubát),Novák(Sokolík,Šebesta), Sokolík(Šebesta), Koreš(Sokolík)
vyloučení:  3:6,  využití:  2:1,  využití v oslabení: 0:1
diváků:  30, hráno na ZS v Rosicích
rozhodčí: Lerch, Sofka, Paulík

Domácí začali velice dobře a první třetinu vyhrálí 2:0. A když v 5 min. druhé třetiny zvýšili domácí už na 3:0, tak se zdálo, že konečně získají v této sezoně plný počet bodů. Opak byl ovšem pravdou. Hosté během tří minut dvěma slepenými brankami a jednou brankou v přesilovce vyrovnali. Na konci třetiny, během jedné minuty z rychlých brejků, přidali hosté dvě branky a  na ukazateli skóre svítil tak stav 3:5. Na začátku  třetí třetiny domáci snížili na rozdíl jedné branky a celou třetinu se snažili o vyrovnání, ale hosté tlaku úspěšně odolávali. V poslední minutě se domácí odhodlali ke hře bez brankáře, navíc umocněnou o vyloučeného hráče hostů za zdržování, ale po chybě domácího hráče na modré čáře ujel hostující Koreš a střelou do prázdné branky rozhodl. Hosté si tak do Telče odvážejí 3body a domácí tak na plný zisk bodů stále čekají.