Vítězná dohrávka 5. kola

08.01.2022 18:31

Hokejisté HC Zastávka porazili v rámci dohrávaného 5. kola tým TJ Tatran Hrušky na vlastním ledě výsledkem 5:0. Další utkání čeká naše hráče už zítra v 11:15 na blanenském stadionu proti týmu Spartak Adamov.

HC Zastávka – TJ Tatran Hrušky 5:0 (0:0,3:0,2:0)

Br.: Lesonický (Burian), Bednář (Lesonický), Mikule (Fišer), Lesonický (Šedý), Mikule (Jelínek)

Vyl. 2:3, využ. 0:0, osl. 1:0 div. 25

Rozh. Jalový, Tanenberger

V nevýrazné první třetině stojí za zmínku jen poskakující kotouč na brankové čáře domácích a na druhé straně nastřelená tyčka branky hostujícího týmu.

Ve druhé třetině týmy pokračovaly v opatrné hře a oba brankáři měli nad střelci navrch. V polovině utkání domácí Lesonický otevřeli skóre a o dvě minuty na to upravil na 2:0 Bednář. Když ve vlastním oslabení zvýšil na 3:0 Mikule, bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto.

Třetí třetina se jen dohrávala. Hosté se v podstatě k ničemu nedostali a domácí kontrolovali vývoj zápasu. V 51.minutě zvýšil na 4:0 Lesonický a v 58. minutě uzavřel skóre zápasu na 5:0 Mikule. Ještě je nutno vyzdvihnout čisté konto domácího brankáře Ševčíka, který i s pomocí brankové konstrukce podal spolehlivý výkon.