První výhra v novém roce

10.01.2017 14:47

HC Zastávka - HHK Velké Meziříčí B 7:1 (2:0;2:1;3:0),

branky HC:  Lesonický ( Šedý, Koblížek), Vyhnalík (Sedláček, Šedý), Koblížek (Lesonický), Fišer (Šedý, Lesonický), Šedý (Sedláček, Fiala),
      Matal (Gejdoš, Stromecký), Vyhnalík (Kliner, Stromecký)

Branky HHK: Vrána, asistence Jiří Kudláček,

vyloučení 5:9, navíc Šedý (Z) - Kudláček M. (HHK) oba 10 minut OT,

rozhodčí Sobotka, Mezlík, Roupec, 30 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Sestava HC: Vybíral (Ševčík) - Fišer, Fiala - Vyhnalík, Kliner - Šedý, Lesonický R., Koblížek - Mareček, Stromecký, Sedláček J., - Matal, Rozmahel, Gejdoš

V prvním utkání v novém roce přivítal tým HC Zastávka celek HHK Velké Meziříčí B. První třetina patřila domácím, kteří přes velkou převahu využili jen dvě své šance a vyhráli první třetinu 2:0. Ve druhé třetině hosté hru vyrovnali, vypracovali si i několik šancí. Podařilo se jim snížit na 2:1, ale domácí opět zabrali a dvěma brankami odskočili na 4:1 a s tímto výsledkem skončila druhá třetina. Třetí třetina byla bojovná, hosté přitvrdili hru, ale domácí se nenechali rozhodit. Přidali další tři branky a zaslouženě zvítězili.