Prohra s HHK = konec nadějím na play-off

27.02.2016 20:27

V sobotu 27.2.2016 se uskutečnilo mistrovské utkání mezi HC Zastávka a HHK Velké Meziříčí. Toto utkání bylo pro domácí HC zlomové, protože pokud chtělo přemýšlet na play off muselo naplno bodovat.

HC Zastávka - HHK Velké Meziříčí B  3 : 6 (1:2, 2:2, 0:2)

branky HC: Jelínek, Gross, Mráz, asistence: Brekke, Burian, Sedláček J.

branky HHK: Štěpánek 3, Šoukal 2, Maštera, asistence: Šoukal, Bradáč, Hubl, Maštera, Křípal, Pokorný

vyloučení: 4:2, využití: 1:0

rozhodčí: HR Maršálek, ČR: Paulík, Strýček, diváků: 23, hráno na ZS v Rosicích.

Předposlední utkání základní části bylo pro domácí HC zlomové, protože pokud chtělo pomýšlet na play-off muselo naplno bodovat. Utkání začalo opatrně, ani jeden tým nechtěl chybovat, nicméně úvod utkání vyšel lépe Zastávce, která se po pěkné akci ujala vedení. Soupeř však rychle odpověděl vyrovnávacím gólem a do konce první třetiny ještě jeden přidal. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:2. Úvod druhé třetiny vyšel lépe týmu z Vysočiny, který vstřelil dvě branky a ujal se vedení 1:4. Domácí však nesložili zbraně a vsítili také dvě branky a upravili stav utkání na 3:4. Tímto výsledkem také končila druhá třetina. Poslední dějství utkání ovládli hosté, přidali dvě branky a zvítězili 3:6. HC Zastávka má před sebou poslední utkání proti Velké Bíteši, kdy případný zisk bodů už v konečné tabulce nic neřeší a letošní sezóna tím pro HC končí.