Přestřelka se Zubry

12.11.2016 23:05

V 6. kole přívítal HC Zastávka tým BK Zubry z Vysočiny  a v gólové přestřelce zvítězil a tím, že vstřelil o 3 branky víc než soupeř, potěšil fanoušky a získal důležité 3 body do tabulky KSM-V.

HC Zastávka - BK Zubři Bystřice n/Pern. 9 :6 (4:3,2:2,3:1)

Branky HC: Mikule (Stromecký, Brekke), Vyhnalík ( Fiala), Lesonický (Fuchs, Gejdoš), Šedý (Koza), Koza (Koblížek), Kliner ( Knotek), Vyhnalík (Šedý), Stromecký (Brekke, Mikule), Mikule (Brekke, Stromecký)

Branky BK: Jan (Ludvík). Kintr (Mráz), Mráz (Gracias), Gracias (Ludvík), Humpolíček (Janda, Mráz)

vyloučení : 6:6  navíc  trestné střílení (Z) - neproměněno, využití 3:1
rozhodčí.:Sibera, Mejzlík. Pekárek

hráno na ZS Rosice, diváků  55

Do utkání lépe vstoupili hosté, kdy využili 2x zaváhání domácích a ujali se vedení 2:0. Domácím se podařilo vstřelit branku, ale hosté zase odskočili a vedli polovině první třetiny už 3:1. Domácí ale bojovali a dokázali výsledek  v první třetině otočit a vyhráli jí nakonec 4:3. Druhá třetina byla vyrovnaná a domácí  si stále udržovali jednobrankový náskok. Ve třetí třetině se hosté snažili vyrovnat, ale dobrým výkonem dokázal domácí tým snahu Zubrů o srovnání eliminovat. A když navyšili své vedení o tři branky rozhodli tím o osudu tohoto dramatického utkání ve svůj prospěch.