Mladší žáci v prvním zápase remizovali s SHKM Hodonín

14.09.2020 14:44

V prvním kole Ligy mladších žáků uhrál náš tým remízu s Hodonínem. Výsledek 8:8 (po třetinách 5:2, 2:3 a 1:3) a průběh zápasu komentuje trenér domácích Pavel Ševčík.

"Bojovnost, 100% nasazení a chuť poprat se o každý kousek ledu. Tak nějak by se dal ve stručnosti popsat první mistrovský zápas proti Hodonínu. Skvělý vstup do utkání znamenal již v 11. minutě vedení 4:0 a první třetinu jsme vyhráli poměrem 5:2. Od počátku té druhé soupeř začal dotahovat a do kabin se tak šlo po 40 minutách se stále nadějným výsledkem 7:5. V závěrečné části hosté z Hodonína otočili a 7 minut před koncem jsme rázem prohrávali 7:8. To nás však nezlomilo a za dvě minuty bylo vyrovnáno. V posledních minutách, po šancích na obou stranách, již žádná branka nepadla, a tak brala obě družstva po jednom bodu za remízu 8:8."