Mladší žáci proti Warriors Brno bez bodu

28.09.2020 11:37

HC Zastávka – HCM Warriors Brno  4:9 (1:1,3:2,0:6)

Ve třetím soutěžním utkání sezóny nastoupili mladší žáci proti „béčku“ Warriors Brno. Od počátku utkání se hrál vyrovnaný, bojovný hokej. Od 4. minuty jsme vedli 1:0, kdy se poprvé prosadil náš jediný střelec v utkání Tomáš Vrána. Hosté však těsně před sirénou srovnali, a tak skončilo i první dějství.

Druhá třetina byla již na góly bohatší. Po pěkných akcích celé pětky přidal Tomáš další tři branky a do šaten se šlo s náskokem 4:3.

Do třetí třetiny jako by nastoupilo již pouze hostující družstvo. Blackout, výpadek, průšvih. Bohužel stejný scénář jako v minulém zápase. I tentokrát rozhodla o zápase jedna třetina, a to ta poslední - 0:6! Opět se opakuje to, co nás trápilo i loňskou sezónu. Koncentrovanost po celý zápas. Dokážeme být vyrovnaným soupeřem, ale pokud budeme chtít uspět i bodově, musíme odmakat celých 60 minut.