LMŽ: HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou 2:3 (0:1,1:0,1:2)

12.10.2020 15:37

Před prázdnými tribunami odehráli svůj pátý zápas sezóny mladší žáci. Na domácím ledě přivítali družstvo Náměště nad Oslavou a jednalo se o vyrovnanou bitvu.

Po šancích na obou stranách, se v první třetině prosadili pouze hosté. V prostřední části to byli zase domácí, kteří srovnali na 1:1, a tak se šlo do kabin za fotbalového výsledku 1:1. Úvod závěrečné třetiny patřil hostům. Již po 24 sekundách šli opět do vedení. Naštěstí to domácí nerozhodilo a dál se hrál bojovný hokej se spoustou šancí.

V čase 54:49 domácí po pěkné kombinaci v útočné třetině opět vyrovnali. Víc branek domácí již nepřidali. Závěrečné slovo si tak vzali hosté z Náměště a svoji třetí brankou tři minuty před koncem utkání definitivně rozhodli – 2:3.