HC už není poslední

16.11.2015 13:42

HC Zastávka se dočkal a získal první bod.

Sestava: Ševčík (Zvolánek)- Fišer, Fiala, Burián, Knotek, Nohel, Mareček- Bednář, Šedý, Mráz- Koblížek, Stromecký, Mikule-Gejdoš, Lesonický M., Matal

HC Zastávka - HHK Velké Meziříčí B 2:3 po samostatných nájezdech (0:0;0:0;2:2,0:1 samostatné nájezdy),

branky HC:  Stromecký, Nohel, asistence Koblížek, Šedý

branky hostů: Šoukal, Musil,rozhodující nájezd Válek, asistence neuvedeny,

vyloučení 7:9, navíc Knotek (Zastávka) a Invald (V. Meziříčí), oba 10 minut OT, využití 0:1,

rozhodčí Antonín - Paulík, Rexha, 35 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

V první třetině měli domácí i díky přesilovkám velkou převahu a jen díky výbornému výkonu hostujícího brankáře Šeby, hosté neinkasovali. Když se ve druhé třetině k němu přidal svým výkonem i domácí brankář Ševčík, byl stav po dvou třetinách bezbrankový. Ve třetí třetině se po hrubých chybách domácí obrany dostali hosté během minuty do dvoubrankového vedení. Domácí oplatili následně stejnou mincí a během minuty dokázali vyrovnat. I přes velké šance na obou stranách ani ze strany domácích, ani ze strany hostů v posledních vteřinách utkání branka nepadla, a tak o vítězi rozhodly samostatné nájezdy. V nich až v sedmé sérii nájezdů rozhodl hostující Válek. Domácí získali v soutěži první bod, hosté si odvážejí další dva body do celkové tabulky.