Druhé semifinále play off nedohráno

28.02.2022 12:30

Ani druhé utkání semifinálové série play off mezi týmy HC Zastávka a TJ Tatran Hrušky neproběhlo standardně. Kvůli poruše rolby bylo utkání předčasně ukončeno po 2. třetině.

HC Zastávka – TJ Tatran Hrušky 6:2 (1:0,5:2, nedohráno (porucha rolby a únik provozních kapalin na ledovou plochu)

Branky: Jambor (Jelínek), Huml (Mikule), Mikule (Jambor), Mikule (Lesonický), Mikule (Jambor), Bednář (Lesonický) – Janoušek (Máša L.), Janoušek (Štefan)

Vyl.: 3:5, využ.: 1:1, div. 35, rozh. Scheiner D. - Scheiner S., Oslejšek

Ve vyrovnané první třetině se ujali vedení domácí brankou Jambora. Další šance na obou stranách pochytali gólmani a tak třetina skončila 1:0.

Ve druhé třetině se už začali domácí prosazovat a po brankách Humla a hattricku Mikuleho odskočili na 5:1. Hosté ještě využitou přesilovkou snížili Janouškem na 5:2. V závěru druhé třetiny domácí Bednář upravil stav na 6:2. V této chvíli jistě nikdo netušil, že to bude poslední branka tohoto utkání a možná i konečný výsledek.  Neboť při úpravě ledu po druhé třetině se porouchala rolba a z důvodu úniku provozních kapalin na ledovou plochu, bylo znemožněno pokračování zápasu. O osudu zápasu a postupu do finále rozhodne STK.