Ani napotřetí finále nebude

17.03.2019 21:23

HC Zastávka HHK Velké Meziříčí „B“  2:3 (0:0,1:3,1:0)

Branky: Barák (Lesonický), Šedý (Vyhnalík) – Štěpánek (Kudláček,Šoukal), Chlubna (Pokorný), Bradáč

Vyloučení 7:11 navíc Mikule (Z) 10 min.(OT), bez využití

Rozhodčí - Kubát, Fixa, Stehlík

Hráno na ZS Rosice, diváků 52

Od první minuty utkání vyvinuli domácí tlak, ale hostující brankář Štourač, mimochodem nejlepší hráč zápasu, jim vše pochytal. Hosté se taky neprosadili a tak byl stav po první třetině 0:0. Ve druhé třetině domácí pokračovali ve své převaze, ale žádnou ze svých šancí neproměnili. Hosté se naopak ve 27 min. prosadili Štěpánkem po asistencích Kudláčka a Šoukala a ujali se vedení 0:1. V půlce zápasu zvýšil po přihrávce od Pokorného na 0:2 Chlubna. Domácí snížili po příhře Lesonického Barákem. Hosté ale za minutu přidali Bradáčem svoji třetí branku a vyhráli třetinu 1:3. Třetí třetina se nesla ve stejném duchu jako ty předešlé. Domácí vyvíjeli obrovský tlak a podařilo se jim snížit po nahrávce od Vyhnalíka Šedým. Víc díky skvělému Štouračovi v brance hostů nedokázali. Hosté vyhráli i druhý semifinálový zápas a postoupili do finále. Domácím se to ani na třetí pokus nepodařilo.