Áčko ve třetím zápase opět vítězně

05.12.2021 19:58

Po několika odložených zápasech nastoupili hráči HC Zastávka v rámci 7. kola OP Blansko proti týmu z Březiny a navázali na dvě vítězství z úvodních dvou kol.

HC Zastávka – TJ Sokol Březina 10 : 2 (2:0,4:2,4:0)

Br.: Lesonický (Šedý) , Šedý (Jambor, Lesonický), Jambor, Lesonický, Huml (Burian), Lesonický (Šedý), Šedý (Jambor), Huml (Jelínek), Fišer (Šedý), Jelínek (Burian) - Nováček (Darmovzal), Kousalík M. (Vlček)

Vyl.: 5:5 využ.:2:1, osl.: 0:0

Rozhodčí: Scheiner, Tanenberger div. 60

Domácí nastoupili po měsíčním půstu a i když jich bylo jen deset, byl na nich vidět hlad po hokeji. Začali náporem a od prvních minut dávali najevo, kdo bude na ledě pánem. V 7.  minutě se ujali Lesonického gólem vedení 1:0 a v 10. minutě zvýšil na 2:0 Šedý. Do konce první třetiny se hrála vyrovnaná partie, kde navrch měli oba gólmani a tak byl stav po první třetině 2:0.

Druhá třetina začala gólovou smrští domácích a během 2 minut se trefili Jambor, Lesonický a Huml a bylo to 5:0. Pak se probudili i hosté a během dvou minut snížili Nováčkem a Kousalíkem na 5:2. Dokonce vstřelili i třetí branku , ale ta nebyla kvůli úmyslnému kopnutí bruslí uznána, a tak si vzali slovo opět domácí a Lesonický uzavřel stav po druhé třetině na 6:2.

Třetí třetina už byla v režii domácích. A ti navyšovali skoŕe. Do listiny střelců se zapsali postupně Šedý, Huml, Fišer a Jelínek, a upravili tak na závěrečných 10:2.