Áčko porazilo Veverskou Bítýšku i podruhé

31.01.2022 20:56

HC Zastávka – HC Veverská Bítýška 7:4 (2:1, 2:2, 3:1)

Branky: Jelínek (Burian), Jambor (Mikule), Fišer (Bednář), Mikule (Švestka), Roubal (Bednář,Šedý), Mikule (Jambor,Jelínek), Mikule (Jambor) – Brázda (Hakl), Žofka, Hakl (Brázda), Belatka (Brza)

Vyloučení: 2:1, využ.: 0:1, div.: 50

Rozhodčí: Tanenberger, Přikryl

V první třetině měli domácí navrch a po brankách Jelínka a Jambora vedli 2:0. Hosté snížili brankou Brázdy na 2:1 a utkání se vyrovnalo. Šance byly na obou stranách, ale další branka do konce třetiny nepadla, a tak zůstal stav 2:1. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný duel až do 31. minuty, kdy se trefil domácí Fišer 3:1 a za dvě minuty zvýšil na 4:1 Mikule. Dvě minuty před koncem druhé třetiny hosté snížili Žofkou na 4:2 a minutu nato Hakl přidal další branku na 4:3. Ve třetí třetině hosté pokračovali v tlaku a když jim domácí nabídli přesilovou hru, šanci nepohrdli a Belatka vyrovnal na 4:4. Domácí přidali a v 53. minutě se Roubalem ujali vedení 5:4. A když se v 55.minutě prosadil Mikule bylo to 6:4. Hosté se snažili ještě něco s výsledkem udělat, odvolali i brankáře, ale Mikule všem ujel a svou třetí brankou v utkání stanovil konečný výsledek na 7:4.