Áčko porazilo TJ Rájec-Jestřebí

31.10.2021 21:28

I ve druhém kole slaví naše mužstvo plný bodový zisk. Tentokrát si veze 3 body z Boskovic, kde náš tým porazil oddíl TJ Rájec-Jestřebí 5:1.

TJ Rájec-Jestřebí - HC Zastávka 1:5 (1:1,0:1,0:3)

Br.: Šedý (Bednář), Lesonický (Šedý), Šedý (Gryc), Jambor (Roubal), Jelínek (Jambor)

Na začátku první třetiny byli lepší domácí ujali se taky vedení. Ale Ševčík se v naší brance činil a nedovolil, aby domácí svůj náskok navyšovali. Pak se probudili i hosté a po přihrávce Bednáře vyrovnal Šedý a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhé třetině přežili hosté šanci domácích, kdy jel domácí hráč sám na Ševčíka. Pak pomalu přebírali otěže zápasu hosté. Domácí hrozili z brejku. Jinak se ale hrálo převážně před domácí brankou. V polovině utkání se po rychlé akci po nahrávce Šedého trefil Lesonický. Přes snahu obou celku měli do konce třetiny navrch brankáři a tak byl stav utkání po druhé třetině 1:2.

Třetí třetina se už odehrávala až na pár výjimek před domácí brankou. Hosté domácí k ničemu nepustili a když během dvou minut po brankách Šedého a Jambora odskočili na 1:4 bylo o výsledku rozhodnuto. V polovině třetí třetiny potvrdil výhru hostů Jelínek a upravil na konečných 1:5.