Výhra v prodloužení

30.03.2019 22:27

HC Zastávka - BK Zubři Bystřice nad Perštejnem  3 : 2 (1:1, 1:0, 0:1, prodloužení 1:0)

Branky HC: Šedý, Provaz (Šedý,Lesonický), Stromecký(Mikule,Burian)

Branky BK: Dudák, Jan(Mach)

Vyloučení: 4:3 navíc Fišer (Z) 10min.(OT) využ.:1:0

Rozhodčí.: Marek, Mezlík, Kotrba, hráno na ZS v Rosicích, diváků 55

V první třetině byli domácí lepším mužstvem měli spoustu šancí, ale Dinga v brance hostů se překonával. A tak s první víceméně šance se hosté ujali Dudákem vedení 0:1. A nebýt chyby hostujícího Bednáře, který naservíroval puk jak na zlatém podnose před vlastní branku na hokejku Šedého, který srovnal na 1:1 vyhráli by první třetinu. Stav po dvaceti minutách byl nerozhodný 1:1. Ve druhé třetině pokračovali domácí v nátlakové hře a ve 30 minutě se ujali vedení kdy využili přesilovku. Autorem branky byl Provaz, asistence si připsali Šedý a Lesonický. Po druhé třetině šli domácí do kabin s vedením 2:1. Ve třetí třetině se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale oba brankáři kralovali. Hosté nevyužili čtyř minutovou přesilovku 5na4 a zdálo se že domácí svůj náskok ubrání. Hosté v poslední minutě odvolali brankáře a zkusili hru v šesti. Ta se jim vyplatila a Jan 20 sekund před koncem po přihrávce od Macha vyrovnal na 2:2. A tak přišlo na řadu prodloužení. V něm jako první zahrozili hosté, ale domácí Ševčík šanci zlikvidoval a pak přišlo rozhodnutí. Stromecký po kombinaci s Mikulem a Burianem svou brankou ukončil tento duel a srovnal na 1:1 na zápasy.