První zápas semifinále - prohra v prodloužení

HC Zastavka – BK Zubři Bystřice n/Per.  3:4 pp  (1:1,1:1,1:1 - 0:1)

Branky HC: Lesonický (Provaz, Šedý), Gejdoš (Fiala), Kozárek

Branky BK: Mráz, Mráz (Novák), Čejka (Jan), Musil

Vyl.: 9:6 navíc (B) 10 min.OT, Využ.: 0:2

Div.: 60

Sestavy:

HC Zastávka - Vybíral (Řoutil) - Fišer, Fiala -  Vyhnalík, Kliner – Mikule, Soběský - Lesonický, Provaz, Šedý – Brekke, Stromecký, Jelínek – Gejdoš, Kozárek, Bednář

BK Zubři Bystřice n/Per.  - Beno (Dinga) - Tomášek, Jan – Dudák, Čejka - Mráz, Peňáz Jedlička – Novák, Kintr, Sís -  Bednář, Musil

Ve zcela  vyrovnaném utkání  se ujali vedení hráči Bystřice díky brance Mráze. Domácí vyrovnali zásluhou dorážky Lesonického. Po zbytku třetiny kralovali oba brankáři a tak skončila první třetina 1:1.  Ve druhé třetině šli do vedení opět hosté. Využili přesilovku a autorem branky byl znovu Mráz. Domácí  Gejdoš srovnal na 2:2. To byl také stav po dvou třetinách.  Ve třetí třetině nevyužili hosté tři po sobě jdoucí přesilovky. Pojejich skončení udeřili Kozárkem domácí a ujali se vedení 3:2. Domácí ale svou nedisciplinovanosti dali hostům šanci. Další oslabení díky Vybíralovi v brance přežli, ale když se nechal vyloučit další domácí hráč hosté už trestali. Štastným střelcem byl Čejka.  Do konce utkání už branka nepadla a tak se prodlužovalo. V čase 61:21 rozhodl hostující Musil.