První zápas, první výhra

07.10.2018 08:11

HC Zastávka zahájilo sezónu 2018-2019 vysokou výhrou nad HC Spartak Velká Bíteš "B"........

HC Zastávka – HC Sp.Vel. Bíteš „B“ 9:0 (4:0,4:0,1:0)

Br.: Jelínek (Provaz), Jelínek (Stromecký), Stromecký, Kozárek (Provaz,Gejdoš), Provaz (Fišer), Šedý (Provaz), Jelínek (Šedý,Stromecký), Bednář (Soběský),Šedý (Provaz,Fišer)

Vyl.: 7:3 navíc Mikule (Z) 10min.OT

Využ.: 2:0

Rozh.:Mezlík, Havelka, Jančí

div.:30

Sestava HC: Vybíral (Ševčík) -Švestka, Fišer - Kliner, Fiala - Burian, Soběský -Šedý, Lesonický, Provaz - Jelínek, Stromecký, Mikule - Bednář, Kozárek, Gejdoš

Domácí byli v prvním utkání sezóny lepší týmem a po zásluze vysoko zvítězili. V první třetině se domácí ujali dvoubrankového vedení a když hosté nevyužili ani přesilovku 5 na 3, domácí trestali. Dvěma brankami navýšili své vedení po první třetině na 4:0, a tím bylo o utkání vlastně rozhodnuto.Hostům nepomohla ani změna brankáře. Ve druhé třetině domácí pokračovali v nátlakové hře a dalšími čtyřmi góly zvýšili na 8:0. Tak skončila druhá třetina. Na začátku třetí třetiny domácí využili Šedým přesilovku na 9:0. A od té chvíle se utkání jen dohrávalo. Domácím se kýženou desítku vstřelit nepodařilo a hostům výborný Vybíral v brance nedovolil ani čestný úspěch.