HC Zastávka  - BK Zubři Bystřice n/P   6:4 (3:1,2:2,1:1)

Mráz (Svoboda), Jan (Mach,Ludvík)

Vyl. 5:7 navíc Burian (Z) 10min.(OT)

Využití 2:2, oslabení 1:O, diváků 50

Rozhodčí: Horký, Marek, Mezlík

V utkání slušné úrovně,začali lépe domácí. V polovině první třetiny po dvou brankách Brekkeho a jedné Šedého vedli už 3:0. Pak se probudili i hosté. V poslední minutě se jim podařilo Zdražilem snížit na 3:1 a tak také skončila první třetina. Hned v první minutě druhé třetiny Mráz vstřelil jejich druhou branku na 3:2. Domácí odpověděli využitou přesilovkou. Branku vstřelil Kozárek po přihrávce Bednáře. Zubři také využili přesilovou hru, a Mrázem znovu snížili na rozdíl jedné branky. Domácí nezůstali pozadu a Mikulem o dvě minuty později využili další přesilovku.Tak taky skončila druhá třetina. Ve třetí třetině pokračovala vyrovnaná bitva. Hra se přelévala s jedné strany na druhou a diváci se rozhodně nenudili. A když hosté znovu využitou přesilovkou Janem snížili na rozdíl jedné branky, bylo o dramatičnost utkání postaráno. Zápas po pěkné kombinaci s Adamem Šedým rozhodl v poslední minutě Stromecký.

Sestava HC: Vybíral (Ševčík) - Fišer, Fiala – Vyhnalík, Kliner – Burian, Soběský - Koblížek, Lesonický, Šedý – Mikule, Stromecký, Brekke – Bednář, Kozárek ,Gejdoš  (Matal)