Neúspěch v Bystřici

25.03.2019 08:30

BK Zubři Bystřice n. P. – HC Zastávka 8:5 (2:1;3:2;3:2),

branky Ludvík 3, Musil 2, Zítka, Kintr, Jan, asistence Jan 2, Zítka 2, Jakeš, Mach, Musil, Kintr, Šimon, Ludvík

branky HC: Provaz 2, Jelínek, Mikule, asistence Jelínek 3, Vyhnalík 2, Šedý,

vyloučení 7:9, rozhodčí Marek, Folvarský, Balcar, 100 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Zubři nevstoupili do úvodu utkání vůbec dobře a hned ve 4. minutě šli hosté do vedení. Poté se Zubři vzchopili a v 7. minutě po brance Zítky bylo srovnáno, od této chvíle byli Zubři lepším týmem. Prokázali to hned ve 12. minutě, když v přesilové hře vypálil dělovku Jan, kterou lehkou tečí zakončil Ludvík. Další šance Zubři neproměnili, tak se odcházelo do šaten za stavu 2:1. Ve 24. minutě po nahození Jana tečoval pěkně za záda Vybírala Kintr a Zubři odskočili na 3:1. Hned ve 25. minutě hosté snížili na 3:2 a v 29. minutě byl stav už zase nerozhodný - 3:3. Zubři však drama nedopustili a po pěkné střele od modré zvýšil Jan na 4:3. Ve 37. minutě po nahrávce Musila střílel z voleje Ludvík, který se nemýlil a zvýšil na 5:3. Další tlak Zubři nedokázali vyjádřit brankově a tak stav po druhé třetině byl 5:3. Hned v úvodu třetiny se hostům podařilo snížit na 5:4. Zubrům se hned ve 44. minutě podařilo opět odskočit o dvě branky po brance Musila. V 51. minutě hosté snížili na rozdíl jedné branky, na to Zubři zareagovali v následné přesilové hře, na 7:5 skóroval po pěkné souhře Musil. Na konečných 8:5 završil svůj hattrick do prázdné branky Ludvík. Zubři se tak mohou radovat z prvního vítězství v boji o 3. místo.