HC Zastávka - BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem    7 : 5 (3:1, 0:1, 4:3)

Br.:Provaz a Mikule po 2, Stromecký,Lesonický a Jelínek as.: Burian a Šedý po 3, Stromecký a Jelínek po 2, Fišer a Soběský -  Ludvík a Čejka po 2, Bednář as.: Čejka 2, Ludvík, Bednář, Šimon a Musil

Vyl.: 9:6 využ.: 3:2 osl.: 2:0

Rozh.: Fixa,Štětina,Balcar div.: 30

V první třetině rozhodujícího zápasu šli domácí do vedení už ve 4 minutě, kdy Provazem využili přesilovku asistence Šedý a Burian. V 7 minutě opět Provaz po spolupráci s Šedým a Fišerem zvýšil na 2:0. A hosté střídali brankáře. V 15 minutě se dokonce ve vlastním oslabení po přihrávce Jelínka prosadil Stromecký a dal už na 3:0. Hosté v poslední minutě první třetiny snížili skrumáži Bednářem, asistence Ludvík, na 3:1. A to byl taky stav po první třetině. Ve druhé třetině měli domácí převahu, ale branku vsítili hosté. Čejkovu střelu si srazil domácí Fišer do vlastní branky. Do konce třetiny už branka nepadla, a tak byl stav po dvou třetinách byl 3:2. Ve třetí třetině domácí odskočili po brankách Jelínka a Lesonického na 5:2. Hosté potom využili přesilovku 5na3 a za další 3 minuty opět v přesilovce snížili na rozdíl jedné branky na 5:4. Autory byli Ludvík a Čejka. V 54 minutě dokonce vyrovnal po spolupráci Čejkou, Ludvík na 5:5. Domácí, ale Mikulem šli opět do vedení 6:5.   Minutu před koncem po kombinaci Jelínka s Stromeckým rozhodl znovu Mikule a uzavřel na konečných 7:5. Domácí tak obhájili lońské třetí místo.