Další 3 body do tabulky

26.11.2016 20:26

HC Zastávka - HC Spartak Velká Bíteš " B" 7:2 (2:0,2:1,3:1)

Sestava HC: Ševčík - Fiala, Fišer - Kliner, Vyhnalík - Šedý, Lesonický, Kozárek - Brekke, Stromecký, Gejdoš - Mareček

Branky HC Zastávka: Fiala ( Kozárek, Lesonický), Stromecký (Fiala), Šedý (Kozárek, Fišer), Mareček (Stromecký, Brekke), Brekke (Stromecký)Šedý (Lesonický), Lesonický (Kozárek)

Branky HC Spartak: Škoda (Marek). Rozmahel (Budín)
Vyloučení -  9 : 5,    bez využití
rozhodčí -  Ryšavý Vl., Ryšavý A., Čurilla

Hráno na ZS Rosice, diváků  45

K utkáni nastoupili hosté jen s deseti hráči a jelikož domáci měli jen o jednoho hráče více, očekával se vyrovnaný duel. První třetina očekávání naplnila. Domácí v ní měli více štěstí a když proměnili to málo šanci co měli, vyhráli třetinu 2:0. Druhá třetina probíhala v podobném duchu. Hostům se na jejím začátku podařilo brankou Škody snížit a  tím ukončit, neprůstřelnost domácího golmana Ševčíka, která trvala 82 minut a 24 sekund. Domácí ale odpověděli dvěma brankami a tak byl stav po dvou třetinách 4:1. Ve třetí třetině domácí prokázáli větší touhu po vítězství, vsítili tři branky proti hostující jedné a utkání zaslouženě vyhráli.