Rozhodla 2.třetina

19.02.2017 22:53

HC Zastávka -HC Spartak Velká Bíteš "B" 7:2 (0:1,6:0,1:1)

Sestava: Vybíral ( Ševčík) - Fišer, Soběský - Vyhnalík, Burian - Gejdoš, Stromecký, Šedý - Kozárek, Lesonický, Sedláček - Matal

branky HC: Šedý ( Stromecký, Vyhnalík), Kozárek ( Lesonický, Sedláček), Sedláček ( Lesonický, Kozárek), Vyhnalík ( Stromecký), Sedláček ( Lesonický),Sedláček ( Šedý, Vyhnalík), Stromecký ( Gejdoš, Vyhnalík)
branky HC Spartak: Škoda 2, asistence: Marek, Špatný
vyloučení: 7:8, využití: 1:0, v oslabení: 0:1
rozhodčí: Sobotka - Mikola, Roupec
hráno na ZS v Rosicích, diváků 30

První třetina probíhala za mírné převahy domácích. Ti však své šance neproměňovali, a tak když Škoda využil chybu domácí obrany, vyhráli
hosté úvodní třetinu 0:1. To, co se domácím nedařilo v první třetině, naplnili ve druhé třetině mírou vrchovatou. Nejprve vyrovnal Šedý, minutu
na to otočil stav utkání Kozárek, a když se ještě během minuty trefili Vyhnalík se Sedláčkem, vedli už domácí 4:1. Hosté si vzali oddechový čas
a vystřídali brankáře. Domácí ale nepolevili a dvěma brankami Sedláčka, který tím zkompletoval hattrick, uzavřeli stav po dvou třetinách na 6:1.
Třetí třetina se už prakticky jen dohrávala. Zajimavostí byla jen branka hostujícího Škody ve vlastním oslabení, kdy všem ujel a nedal Vybíralovi v brance domácích šanci. Stromecký ale ještě stačil využít stávající přesilovku a tím upravil na konečných 7:2.